- HOŞGELDİN - Türkçe Eğitiminiz İçin Doğru Adres

Üye olarak konulardan ve paylaşımlardan yararlanabilirsin. Daha ne duruyorsun KAYIT OL ve sende kendi öz fikir ve düşüncelerini insanlar ile paylaş.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

MISS MEDITERRANEAN basın kahvaltısı Varyant'ta!

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
137,762
Tepkime puanı
0
miss-mediterranean-basin-kahvaltisi-varyant-ta.jpg


AY- ÇA Estetik Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 22.'si düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2023 Güzellik Yarışmasında hazırlıklar son aşamasında.

ADAY KAYITLARI DEVAM EDİYOR…
22 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik yarışması’nın aday kayıtları devam ediyor ve 27 Mayıs’ta sona erecek...

Katılımın her yıl olduğu gibi Ulusal olduğunu ve 22. yıla çok iyi hazırlandıklarını belirten yarışmanın organizatörü Ali Bulut, Türkiye'nin en güzel kızını seçeceklerini ve aday katılımlarının devam ettiğini söyledi.

FİNAL 11 HAZİRAN’DA SKY BUSINESS HOTEL'DE …
Tanıtım Production tarafından Bu yıl 22.su düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2023 Güzellik yarışması’nın Elemeleri 31 Mayıs’ta Ramada Plaza Hotel’de gerçekleşecek ve egitim kampı Expo Park Hotel’de 6 gün sürecek. kamp 6 Haziran 2023 tarihinde Sky Business hotel 'de devam edecek ve final 11 Haziran 2023 tarihinde Sky Business hotel gala salonunda gerçekleşecek...

Kaynak : https://antalyaburada.com/miss-mediterranean-basin-kahvaltisi-varyant-ta/20024/
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst