Neler yeni

- HOŞGELDİN - Türkçe Eğitiminiz İçin Doğru Adres

Üye olarak konulardan ve paylaşımlardan yararlanabilirsin. Daha ne duruyorsun KAYIT OL ve sende kendi öz fikir ve düşüncelerini insanlar ile paylaş.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Hamit Yılmaz'dan Başkan Buğaçayır'a ziyaret

Hamit Yılmaz’ın Başkan Buğaçayır’a gerçekleştirdiği ziyarette gündem konularının yanı sıra Yılmaz Geri Dönüşüm Firmasının plan ve projelerinden bahsedildi. Başkan Buğaçayır’a Serdivan ilçe başkanlığındaki görevinde hayırlı olsun dileklerini ileten Yılmaz, ‘’ görevinize çok yakıştığınızı düşünüyorum, başarılarınız daim olsun’’ dedi. Başkan Buğaçayır, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Ziyaret Sonunda Hamit Yılmaz, Buğaçayır’a getirdiği hediyeyi taktim ederken, BBP Lideri Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu her fırsatta anan Başkan Halil Buğaçayır, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; ‘’Değerli dostum Osmaneli’nin iş adamlarından mekanı cennet liderim Muhsin Yazıcıoğlu’nun hemşerisi Hamit Kardeşime anlamlı ve manidar hediyesi için teşekkür ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.

Kaynak : https://medyabar.###/haber/9107355/hamit-yilmazdan-baskan-bugacayira-ziyaret

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8