- HOŞGELDİN - Türkçe Eğitiminiz İçin Doğru Adres

Üye olarak konulardan ve paylaşımlardan yararlanabilirsin. Daha ne duruyorsun KAYIT OL ve sende kendi öz fikir ve düşüncelerini insanlar ile paylaş.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN BAHÇEŞEHİR’E BİR PRESTİJ CADDE DAHA

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
129,732
Tepkime puanı
0
basaksehir-belediyesi-nden-bahcesehir-e-bir-prestij-cadde-daha.jpg


Başakşehir’de, şehir içi ulaşıma hız ve konfor kazandıracak yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Başakşehir Belediyesi bir yandan ulaşım ağlarına yenilerini eklerken, diğer yandan mevcut ulaşım ağlarında yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, yenileme çalışmaları başlayan Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi’ndeki Vali Recep Yazıcıoğlu Bulvarı’nda incelemelerde bulundu.

Yaya üst geçidi yapılacak

Doğa Parkı Caddesi’nin ardından Vali Recep Yazıcıoğlu Bulvarı’nın da prestij cadde olacağını ifade eden Başkan Kartoğlu, “Bahçeşehir Gölet alanımıza ulaşımı çok daha rahat hale getirmek için yaya üst geçidi de yapacağız. Komşularımız gönül rahatlığıyla Bahçeşehir Gölet alanına ulaşım sağlayacak.” dedi. Refüj alanında yapılacak çalışma ile refüjü yükselteceklerini ifade eden Başkan Kartoğlu, böylece olası kazalara karşı önlem alınacağını ve özellikle geceleri farların sürücünün gözünü almasının önüne geçeceklerini söyledi.

Ulaşım daha konforlu olacak

Yaya üst geçidinin yanına otopark da yapılacağını belirten Başkan Kartoğlu, “Alternatif otopark alanlarımızı da genişletmiş olacağız. Yol boyunca geometrik düzenlemeler yapılarak ulaşım daha konforlu hale getirilecek. Prestij caddemizde yağmur suyu ızgaraları ve aydınlatma sistemlerimizi de yenileyeceğiz. Oluşabilecek trafik yoğunluğuna karşı ise Avni Akyol Bulvarı Kavşağı’nda trafik düzenlemesi yapılacak.” şeklinde konuştu.


Kaynak : https://www.cumhurhaber.com/basaksehir-belediyesi-nden-bahcesehir-e-bir-prestij-cadde-daha/38295/
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst