- HOŞGELDİN - Türkçe Eğitiminiz İçin Doğru Adres

Üye olarak konulardan ve paylaşımlardan yararlanabilirsin. Daha ne duruyorsun KAYIT OL ve sende kendi öz fikir ve düşüncelerini insanlar ile paylaş.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Adana’da ”Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği” protokolü tanıtıldı

ADANA (AA) Milli Eğitim Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan "Mesleki ve Teknik Eğitim İş Birliği" protokolü, Adana'da düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan toplantıda, iki bakanlık arasında imzalanan protokolle ilgili kentte yapılacaklar konuşuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, yaptığı konuşmada, okula 9. sınıftan itibaren kayıt yaptıracak her öğrenciye 350 lira burs imkanı sağlanacağını söyledi.

Protokolün imzasından sonra çalışmaların hızlandığını aktaran Koçak, "Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün her türlü imkanından, mühendislerinden ve bu alanda sahada çalışan yetkin personellerden okullarımıza ve öğrencilerimize rehberlik yapmaları için her türlü desteği alarak süreci birlikte yöneteceğiz." diye konuştu.

İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali Tekin de tüm imkanlarıyla okullara destek olacaklarını belirtti.

Konuşmaların ardından çeşitli sunumlar gerçekleştirildi.

(Abonesi olduğumuz AA’dan değiştirilmeden eklenmiştir.)

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/Ad...k-Egitim-is-Birligi-protokolu-tanitildi-60984

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8