Neler yeni

- HOŞGELDİN - Türkçe Eğitiminiz İçin Doğru Adres

Üye olarak konulardan ve paylaşımlardan yararlanabilirsin. Daha ne duruyorsun KAYIT OL ve sende kendi öz fikir ve düşüncelerini insanlar ile paylaş.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

2 çocuk annesi Hatice nasıl kaçtı? 2nci gün!

ATV'de yayınlanan 'Esra Erol' programında, 2 çocuğunu terk ettiği için annesinin aradığı 33 yaşındaki Hatice Süt'ü TV program ekibi bir gün sonra açıklanmayan yerde bularak canlı yayına aldı.. Sakarya'da yaşayan 2 çocuk annesi Hatice Süt'ün annesi Esra Erol programına katılarak, 10 gün kadar önce kayıplara karışan kızını aradığını söyleyerek yardım istemişti. Dün programa çıkan annenin isteği sonrasında TV'nin program ekibi annesinin aradığı 33 yaşındaki Hatice Süt'ü açıklanmayan ilde bir gün sonra bularak annesiyle yüzleştirdi. Bugün yayınlanan 2nci bölümde genç kadın kocasından boşanmak istediğini söyleyerek, "Kocamdan boşanmak istedim ama ailem izin vermedi. Eşim çocuklarıma kötü davrandığı için çocuklarımı anneme bırakarak kaçtım" dedi. Genç kadın canlı yayında annesiyle yüzleşeceğini söyledi. Şimdi Cuma günü yayınlanması beklenen 3ncü bölümde 33 yaşındaki Hatice neden kaçtığını, kocasını neden sevmediğini canlı yayında anlatacak. TV'de programı izleyenler programı izleyenler aile içi yaşanan huzursuzluğa an be an tanıklık yapıyorlar..

Kaynak : https://medyabar.###/haber/7974634/2-cocuk-annesi-hatice-nasil-kacti-2nci-gun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8