- HOŞGELDİN - Türkçe Eğitiminiz İçin Doğru Adres

Üye olarak konulardan ve paylaşımlardan yararlanabilirsin. Daha ne duruyorsun KAYIT OL ve sende kendi öz fikir ve düşüncelerini insanlar ile paylaş.

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

“Kolları Sıvadık Başaracağız”

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
137,762
Tepkime puanı
0
kollari-sivadik-basaracagiz.jpg


CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztyüzdeaunç,14 Mayısta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili Seçimlerinde büyük bir başarı elde ettiklerini ifade ederek, 28 Mayısta yapılacak olan 2. Tur seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi.

1970’li yıllarda yaklaşım 50 yıllık bir zaman sonrasında CHP’nin Kahramanmaraş’ta 2 milletvekili çıkardığını ve oylarında yüzde 90 artış olduğunu kaydeden Atom Karınca, bu güven ve başarı ile 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2 tur seçimlerinde CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için çalışacaklarını ve bunu başaracaklarını söyledi.,

CHP’nin Kahramanmaraş’ta gerçekleşen yükselişinin devam edeceğini, bu yükselişin tesadüf olmadığını sözlerine ekleyen Ali Öztunç, seçim başarı değerlendirmesini bir kez daha ifade etti. Atım Karınca Öztunç, yaptığı değerlendirmelerde şunları söyledi:

“Kahramanmaraş’ta 1’dik 2 olduk. Oyumuzu yüzde arttırdık. Bana bu onuru ve mutluluğu yaşatan hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Güveninize layık olmak için Atom Karıncanız her zamanki gibi var gücüyle çalışmaya devam edecek.

Şimdi Kolları sıvadık, 28 Mayıs’ta Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı yapmak için çalışacağız. Bunu başardık, onu da başaracağız.”

Kaynak : https://elbistangundemhaber.net/kollari-sivadik-basaracagiz/8006/
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst